Ignalinos atominės elektrinės regiono viešųjų paslaugų verslui centro konferencijų salė

Naujoje moderniai įrengtoje 70 – 100 vietų konferencijų salėje yra analoginė sinchroninio vertimo sistema. Yra galimybė komplektuoti stalus darbui grupėse. Įrengta įgarsinimo ir vaizdo sistema. Yra 3 x 4 m. dydžio ekranas.

Salės plotas – 144 kv. m.

Agentūra organizuoja kavos pertraukas ir maitinimą. Šalia salės yra virtuvėlė, skirta ruošti kavai/arbatai, užkandžiams ir pan.

Posėdžių salė

Posėdžių salė yra tinkama seminarų ir banketų organizavimui. Salėje vienu metu gali susėsti iki 15 žmonių. Yra galimybė stalus komplektuoti pagal poreikius, taip pat daryti pristatymus su projektoriumi, rašymo lenta.

Organizuojant renginius Ignalinos AE regiono viešųjų paslaugų verslui centre, juos galima nemokamai reklamuoti Ignalinos AE regiono tinklapyje www.iaeregionas.lt, kurio naujienos periodiškai el. paštu yra siunčiamos daugiau kaip 300 abonentų (daugiausia tai IAE regiono įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovai).

Viešųjų paslaugų verslui centre įsikūrusi Ignalinos AE regiono plėtros agentūra, VšĮ „Versli Lietuva“, VšĮ Ignalinos rajono turizmo informacijos centras.

Šalia pastato yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Patalpos pritaikytos neįgaliesiems.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *