Ką daryti, kad kreditai nesugadintų šventės

Yra įvairiausių švenčių, kurių žmonės nė jokiais būdais nenori praleisti. Šeimų šventės – kalėdos, vėlykos ir t.t. – yra viena iš tokių švenčių kategorijų. Kita yra kitokia: jos leidžiamos tarp draugų, pažįstamų ir kitų miestiečių. Tarp tokių švenčių yra Joninės ir kitos miesto šventės. Bet ne visi gali sau leisti turiningai sudalyvauti visose šventėse ir tam reikalui griebiasi paskutinio šiaudo: greitųjų paskolų. Atrodo, kad nėra nieko paprasčiau nei problemas išspręsti padedant kreditui. Gal ir taip, bet tik jei būsite atsargūs, nes nors greitos paskolos leis sudalyvauti vienoje šventėje, nebūnant apdairiam gali tekti praleisti ne vieną kitą šventę…

Kalbėti, kad kreditai negali būti naudingi yra neverta. Visi žino, kad protingai naudojant jie gali būti labai naudingi ir pagelbėti žmogui sudalyvauti šventėse ir tinkamai paminėti kitas progas. Jie laikinai nustumia problemas į šoną ir leidžia žmogui apie jas pamiršti. Bet raktažodis čia yra laikinai.

Jokia paskola ir joks kreditas negali visų problemų išspręsti iki galo. Nesinaudojant šiomis paslaugomis protingai problemos pasivys ir su savimi atsitemps dar daugiau savo draugių, kurios kartu jus uždusins. Taigi ką daryti, kad kreditai nesugadintų jūsų šventės? Yra bent keli patarimai, kurie tikrai padės visiems atsidūrusiems įsiskolinusiojo padėtyje. Bet svarbiausias iš jų yra susiję su įsiskolinimais, nes pagrinde jie ir gadina mums šventes.

Negalima nepradėti nepaminint paskolų refinansavimo. Tai yra speciali paskola skirta įsiskolinusiems. Gali pasirodyti paradoksalu ir neintuityvu, kad mes paskutinėje pastraipoje raginome nesiskolinti aklai ir gąsdinome pasekmėmis, bet dabar sakome, kad reikėtų skolintis ir dar ne bet kam, o atrodo tiems kas neturėtų skolintis, t.y. įsiskolinę žmonės. Bet negalima daryti tokių išvadų jei nėra suprantama kas yra paskolų refinansavimas.

Tai nėra šiaip sau greita paskola, kurią galite gauti internetu bet kuriuo metu. Paskolų refinansavimas yra priešinga, ilgalaikė ir nelabai „greita“ paskola. Ją skolindami kreditoriai pasako kredito gavėjui: jūs turite skolų ir gal net keliems kitiems kreditoriams, todėl mes prisiimsime visus šituos įsipareigojimus sau ir suteiksime jums naują, ilgesnį kreditą, naują kredito liniją ir taip jūs turėsite daugiau laiko paskolą grąžinti ir dar mokėsite mažesnes palūkanas. Pasakos? Nė velnio – refinansavimą internetu skolina kas antras kreditorius šiandien.

Jei šventes gadina skolos, tai su jomis sėkmingai galima tvarkytis refinansavimo pagalba. Tai tikrai numeta akmenį nuo pečių ir nuveja šalin blogas mintis. Gi šventes gadina ne tik pinigų trūkumus ar slegiančios skolos, bet ir iš to kylančios neigiamos emocijos ir mintys. Tai jei šventei, sodybai ar dar kažkam trūksta pinigų, tai greita paskola tikrai padės, jei su ja elgiamasi protingai. Bet jei mėgavimusi švente maišo skolos, tai čia jau padės refinansavimas.

Gerų švenčių!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *